تماس با ما
91008620 21 98+

0Item(s)

شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

Product was successfully added to your shopping cart.

طراحی سایت فروشگاهی 

برخی از امکانات و ویژگی‌های مجنتو بازاریابی، تبلیغات و ابزار تبدیل، تکنولوژی HTML5 موبایل،طراحی ریسپانسیو، برنامه‌های اصلی دستگاه، بهینه‌سازی موتورهای جستجو، مدیریت سایت، مدیریت کاتالوگ، مرور کاتالوگ، مرور محصولات، مدیریت سفارش، تسویه، پرداخت و ارسال، حساب‌های مشتری، تجزیه - تحلیل و گزارش‌ها و همچنین افزونه های نوشته شده توسط شرکت های بزرگ سیستم مجنتو را روز به روز تکمیل و پر مخاطب نموده است

مجنتو یک سیستم مدیریت محتوا CMS متن باز مخصوص تجارت الکترونیک است. ساخت وب سایت های فروشگاهی، کتابخانه های مجازی، فروش فیلم و موسیقی و … از جمله کاربردهای متداول مجنتو است. در حال حاضر بیش از 50 هزار فروشگاه ( از جمله فروشگاههای برندهای بزرگی چون نوکیا، آدیداس،نایک و سامسونگ) از مجنتو استفاده می‌کنند. ویژگی های فوق العاده مجنتو که در بخش ویژگی های مجنتو همین سایت آمده شاید بتواند این محبوبیت را برای شما توجیه کند. بخشی از پرچمدار تجارت الکترونیک جهان، یعنی شرکت eBay است. با وجود این رابطه مشتریان، شرکا و کاربران مجنتو می‌توانند از منابع و تجارب بین‌المللی و پرارزش شرکت‌های بزرگ eBay و PayPal در زمینه تجارت الکترونیک بهره‌مند شوند..

سیستم مدیریت مجنتو با سروس باز امکان توسعه و گسترش بخش های مختلف با انعطافی بسیار بالا برای مشتریان خود محیا ساخته است. همچنین هر آنچه را که مورد نیاز برای یک کسب کار آنلاین در بستر اینترنت میباشد در سیستم مجنتو پیاده سازی گردیده است . امروزه مجنتو یکی از برترین سیستم های فروش به صورت آنلاین محسوب می شود .

مدیریت سفارش سیستم مدیریت مجنتو با امکان دسترسی چندین کاربر با حق دسترسی های متفاوت جهت ایجاد فاکتور، اطلاع رسانی به مشتری و … فروشگاه اینترنتی شما را به یک فروشگاه فیزیکی نزدیکتر می گرداند. امکانات فوق سبب می گردد تا کارمندان، فروشگاه خود را به دسته های مختلف کالا یا برای انجام کارهای مشخصی طبقه بندی و تقسیم نمایند.

روش پرداخت سازگاری مجنتو با درگاه های بانکی در ایران و وجود افزونه های مختلفی برای پرداختی امن و سریع آماده سازی گردیده، همچنین این امکان وجود دارد که فروش محصولات را با چندین روش (روش پرداخت آنلاین یا پرداخت در محل) تعریف نمود.

مدیریت خدمات فروشگاه مدیریت محصولات و موجودی، مدیریت واردات و صادرات، اعمال مالیات های مختلف بنا به قوانین کشوری و امکان اضافه نمودن ویژگی های متنوع برای هر محصول که سبب می گردد محصولات خود را بنا به صنف کاری خود تعریف کنیم تا دسترسی به محصولات برای مشتریانمان ساده تر گردد. در واقع ویژگی های ذکر شده در دیگر سیستم های مدیریت محتوا تنها با خرید و نصب چندین افزونه غیر سازگار قابل دسترسی است که مجنتو با جمع آوری و بهینه سازی آنها کار را برای مدیر فروشگاه راحت تر می کند. فراموش نکنیم که مجنتو یک سیستم مدیریت محتوا اختصاصی برای فروشگاه های اینترنتی است و به صورت اختصاصی برای این کار طراحی شده، در صورتی که دیگر سیستم های مدیریت محتوا کاربرد های اختصاصی دیگری دارند که می توان به آنها فروشگاه را هم اضافه کرد که این چند کاربری دیگر سیستم های مدیریت محتوا سبب گردیده تا در حوزه خاص فروشگاه آنلاین از مجنتو عقب باشند.

مجنتو بهترین انتخاب برای فروشگاه آنلاین

امکانت ویژه مجنتو

مجنتو در پنل مدیریت به مدیران سایت امکاناتی بی نظیر از قبیل پیکربندی کالا برای محصولات مجازی، محصولات ساده، قابل پیکربندی (مانند اندازه، رنگ و غیره)، دسته‌ای و گروه شده، ویژگی‌های نامحدود محصول، مدیریت انبار به همراه آیتم‌های سفارش بیش از موجودی، تعداد حداقل و حداکثر،فیلتر کردن محصولات توسط قیمت و نمایش یک بازه از قیمت به صورت افزایشی یا توسط تعداد یکسانی از محصولات با هر بازه‌ای، مقایسه‌ محصول با یکدیگر،سفارشی سازی وضعیت سفارش - با اختصاص یک وضعیت سفارشی سازی شده به یک حالت سفارش، رهگیری سفارشات راحت‌تر از همیشه است. یک لیست از پیش تعریف شده حالت‌های سفارش (مانند جدید، در حال پردازش، بررسی پرداخت، تکمیل) نشان دهنده گردش کار پردازش سفارش است. یک وضعیت سفارش به یک زیرمجموعه از حالت سفارش اختصاص می‌یابد (مانند لغو شده، تکمیل، رد شده)، مدیریت اشتراک خبرنامه، ایجاد قیمت‌های مختلف برای گروه‌های مختلف مشتری مانند خریداران عمده و جزء .

ویژگی‌های موبایل و تبلت تکنولوژی HTML5 موبایل و بر خورداری مجنتو و فالب های منتشر شده از این تکنولوژی و رابط استفاده شده در هر دو سیستم مجنتو و تلفن های همراه زیر ساخت های لازم را جهت نمایش فروشگاه آنلاین به صورت ریپانسیو با اندازه های مختلف مناسب با موبایل و تبلت را مهیا ساخته است.

کسب و کار آنلاین

کسب و کار برای شروع یک کسب و کار موفق در ابتدا بررسی جوانب کلی آن میباشد در این خصوص ما در این امر راه کارهای مناسبی را با توجه به فعالیت اقتصادی مورد نظر آنالیز و بررسی می نماییم   .

طرح فعالیت اقتصادی بسیار پر اهمیت است برای شروع و مدیریت طرح فعالیت افتصادی از چه منابعی و برنامه های مناسب طرح استفاده نمود و همچنین پیاده سازی طرح با جزئیات کامل جهت موفقیت طرح الزامی خواهد، تیم ما تمامی موارد مورد نیاز را بدون صرف وقت و هزینه های زیاد برای شما محقق میسازد .

برند سازی طرح اقتصادی برند سازی یک طرح اقتصادی در بستر اینترنت و فروش به صورت آنلاین از مهندسی خاصی و تجربه تخصصی برخوردار است ما در این مسیر راه کارهای مناسبی ارائه و مشاوره میدهیم.

دامین و هاست نام دامین برای یک کسب کار از اهمیت ویژه ایی برخورد است، ما با نوع فعالیت اقتصادی مشاوره کاربردی تا انتخاب دامین مورد نظر ارائه می دهیم. در خصوص سرور که همان فضای لازم برای قرار دادن هسته سایت در آن میباشد، با شرکت های مطرح که ارائه دهنده هاست حرفه ایی برای سیستم مجنتو میباشد، قرارداد همکاری داریم و مشاوره لازم جهت انتخاب پنل مورد نیاز را انجام میدهیم، پس از طی این مرحله پیکربندی سرور هاست و دامین را انجام و به اتمام میرسانیم.

نصب سیستم آخرین نسخه سیستم مدیریت مجنتو با تنظیمات بخشهای مختلفی ائم از امنیتی، ارسال ایمیل و انجام مراحل راست چین نمودن قالب مدیریت، فارسی سازی. پیکربندی روشهای ارسال کالا،محاسبه آنلاین پست پیشتاز متصل به شرکت های پستی، روش پرداخت از طریق درگاه های بانکی و ماژول های مورد نیاز کسب کار پیاده سازی می نماییم.

راه اندازی کسب و کار آنلاین

طراحی فالب سایت طراحی قالب گرافیکی شامل: ۱. صفحه اصلی، طراحی هدر، فوتر، منوی دسته بندی ها و نصب فونت، همگام سازی رنگ ها ۲.تبدیل قالب LTR به RTL شامل راست چین کردن کلیه‌ی صفحات .

نماد اعتماد اخذ نماد اعتماد یک سری ملزومات تخصصی برای پیاده سازی سایت بر طبق استاندارد تعیین شده توسط اینماد میباشد، که توسط ما انجام می گردد.

آموزش جهت استفاده از مجنتو نیاز به آموزش تخصصی میباشد. طی این جلسات مباحثی مانند ساخت کاتالوگ محصولات، مدیریت انبار، فروش و ارسال محصولات، دریافت سفارش‌ها، مدیریت مشتریان، مدیریت تبلیغات و گزارش‌ها آموزش داده می‌شود.

کاری که مجموعه ما انجام میدهد نحوه طراحی سایت توسط هر شرکتی متفاوت خواهد بود و سطح سایت هم از نوع طراحی، مسائل مرتبط به آن و شرکت پشتیبانی آن، طبقه بندی شده و می تواند کسب درآمد نماید. با توجه به این که کارشناسان ما در این حوزه با تجربه هستند و از برترین کدها، تم ها و سیستم های مرتبط سال جاری بهره می برند، طبیعتاً باعث همگام شدن ما با مدرن ترین سیستم های روز وب خواهد شد و عملکرد مناسبی از خود بجا میگذارد.

دمو سیستم در صورتی که نیاز به آشنایی و آگاهی بیشتر با سیستم مدیریت مجنتو دارید،لذا جهت مشاوره و استفاده دمو سیستم، از طریق فرم تماس با ما درخواست ارسال فرمایید.

جهت مشاوره و برآورد هزینه راه اندازی فروشگاه اینترنتی آنلاین تماس بگیرید