بهینه سازی کسب و کار

چگونه کسب و کارمان را متحول کنیم؟

با بکار گیری روش های زیر در کسب و کار آنلاین خود، به زودی شاهد فروش فوق العاده ای نیز خواهید بود. این پنج راه حل فوق العاده باعث افزایش عملکرد فروشگاه شما ، افزایش قابلیت پیدا نمودن سریع محصول و خرید آن می شود .

1. جستجوی یکپارچه وردپرس توسط DCKAP
این برنامه افزودنی مرتب ، محصولاتی را که مشتریان در جستجوی آنها هستند ، و وبلاگهای مرتبط با آنها را لیست می کند. اصولاً محتوای وبلاگ به مشتریان در تصمیم گیری خرید آگاهانه کمک می کند و از رها شدن سبد خرید جلوگیری می کند.

2. ردیابی ماژول وارد کردن شماره توسط Xtento
وارد کردن به روزرسانی های وضعیت سفارش و ردیابی شماره از پرونده های CSV یا XML به Magento Commerce 2 هرگز آسان نبوده است. این ماژول به شما امکان می دهد فاکتورها ، محموله ها و ردیابی داده ها را به صورت خودکار وارد Magento کنید. اکنون می توانید مدیریت سفارش و محموله های خود را به صورت عمده وارد کنید.

3. تولید کننده خوراک داده توسط Plumrocket Inc.
تعداد نامحدودی از داده های داده را برای شبکه های وابسته ، خواننده RSS ، وب سایت های مقایسه قیمت ، جمع کننده معامله و داده های سفارشی برای محصولات و دسته بندی های خود ایجاد کنید. این برنامه افزودنی به هر صاحب فروشگاه Magento Commerce 2 کمک خواهد کرد که فروش و رتبه بندی موتورهای جستجو سنتی را افزایش داده و باعث ترافیک بیشتر در مسیر شما شود.

4. به سرعت CDN توسط Fastly
تمام بخش های فروشگاه شما سریعتر بارگذاری می شود و فوراً مطالب را در سطح جهان به روز خواهید نمود ،در نتیجه منشا Magento خود را از سنبله های ترافیکی محافظت می کنید .

نتایج؟ تجربه مشتری بیشتر و منجر به افزایش نرخ تبدیل و ارزش متوسط ​​سفارش.

5- جستجوی فوری Algolia توسط Algolia
Algolia با استفاده از فناوری منحصر به فرد برای ارائه سریعترین روش جستجو ممکن ، با نتایج کامل در لحظه به کاربر نمایش داده می شود. Algolia به فروشگاه های Magento کمک می کند تا از طریق جستجوی سریع ، نتایج جستجوی مربوط را در هر نقطه از جهان که ارائه می دهد ، کاربران خود را با محصولات مورد نظرشان متصل کند.

در صورت داشتن هرگونه سؤال یا درخواست ، از طریق ایمیل به ما در آدرس info@epersia.netایمیل بفرستید .

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *